معرفی معاون آموزش

پیش گفتار:  

كرمانشاه از ماندگارى‏هاى باستانى و تاريخى ايران است و گمان مى‏رود كه سلطنت مادها در آنجا پايه و مايه گرفته و نيز ايالت «كامبادنه» پارتيان» در آنجا بوده است و در زمان ساسانيان و نيز پس از غلبه اسلام،

«ايالت ماه» ناميده مى‏شد  کرمانشاه را گهواره تمدن می نامند و میراث فرهنگی به جا مانده از آن بی گمان در نوع خود بی نظیر است و توسعه این استان به سبب موقعیت جغرافیایی آن برچهار محور صنعتی، کشاورزی ، توریسم  و دانشگاهی گردش دارد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با هدف پرداختن به توسعه ی اقتصادی و تامین پیش نیازها و ضرورت های سخت افزاری و نرم افزاری آن، که به طور مبرم در صنعتی شدن منطقه و ارتقا و تصحیح علمی چرخه­ی تولید تعریف شده بود، پایه گذاری شد.

برنامه ی کلان و راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه ، از ابتدای تاسیس  در 26مرداد ماه سال 1367منطبق بر منطق بنیادی و اصولی دست یابی به اندازه های اساسی و قواره های ملی و بین المللی آموزشی است . بر همین مبنا، مجموعه همکاران در حوزه معاونت آموزشی دانشگاه کوشیده اند کلیه­ی آموزه های خود را همسو با شرایط به سمت نزدیکی به دانشگاه های معتبر پیش برند.

در فرایند رشد و بالندگی دانشگاه ، آرمان ما بر این باور تمرکز یافته است که دانشجویان شایسته و هوشمند با بهره گیری از امکانات متناسب ، پتانسیل های خود را به فعلیت نزدیک کنند.

جهان امروز شتابان به سمت و سوی دانش اندوزی و علم آموزی حرکت می کند و دورنمای آینده کلیه ی فعالیت های علمی بشرپیمودن این مسیر را از هم اکنون می نمایاند.

سیاست راهبردی دیگری که حوزه معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در نظر دارد و حرکت آتی خود را با پیشبرد بر محور آن در نظر دارد، گسترش مقاطع تحصیلات تکمیلی بر حسب نیازمندی های استان و ارتباط و تعامل با دانشگاه های معتبر دنیا است. این استراتژی به موفقیت دانشگاه در زمینه دست یابی به استانداردهای آموزشی و پژوهشی و شاخص های دانشگاه های ممتاز جهان و تضمین جهش های علمی دانشگاه در افق های نزدیک آینده منجر خواهد شد.

معتقدیم ترسیم چشم انداز واقع گرایانه برای دانشگاه آزاد اسلامی واحدکرمانشاه، پروش فرزندانی فرهیخته و دانشمدار است به گونه ای که آینده کشور عزیز اسلامی از وجود نخبگان علمی بی نیاز باشد.

و نیک می دانیم وتلاش می کنیم تا با فراهم ساختن محیطی امن، شرایط آموزش و تعالی مناسبی درخور و شایسته فرزندانمان مهیا سازیم ان شاءالله .

 

دکتر مسلم رستمی

معاون آموزشی  دانشگاه آزاد اسلامی

استان کرمانشاه

مشخصات فردی:

نام و نام خانوادگی: مسلم رستمی

سال تولد: 1353

سطح تحصیلات: دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری

 

سوابق تحصیلاتی:

  • کارشناسی جغرافیای انسانی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایرسال 1376
  • کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه یزد1380

دکترای تخصصی جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران 1387

 

 

جهت مشاهده رزومه ایشان اینجا را کلیک نمایید.